Yhteystiedot

Myynti

Ismo Viitamo

Myyntijohtaja, partneri
Myynti, markkinointi

+358 400 513 009
ismo.viitamo@evertech.fi

Tom Karell

Johtaja, partneri
Hallinto

+358 40 580 5881
tom.karell@evertech.fi

EverTech Oy yhteystiedot

Laajalahdentie 23
00330 HELSINKI
Hallituskatu 16 A
33200 TAMPERE
Puhelinvaihde: 09 3540 2040
Y-tunnus: 2467481-9

Tekninen tuki

Palvelupyynnöt:
support@evercloud.fi

Tukiportaali (vaatii kirjautumisen)

Tekniikka

Jopi Parviainen

Toimitusjohtaja, partneri
Sanomanvälitysohjelmistot ja pilvi-integraatiot

+358 40 7499 782
jopi.parviainen@evertech.fi

Pekka Rasi

Teknologiajohtaja, partneri
Palvelinpalvelut ja palvelinkeskusratkaisut

+358 40 848 4595
pekka.rasi@evertech.fi

Mika Neva

Kehitysjohtaja, partneri
Tuotteistus ja palveluliiketoiminta

+358 40 542 1416
mika.neva@evertech.fi

Petri Tumppila

Tietokanta-arkkitehtuuri, tuki ja ylläpito

+358 400 845 457
petri.tumppila@evertech.fi

Jarkko Pohjanheimo

Palvelutuotanto

+358 40 705 6503
jarkko.pohjanheimo@evertech.fi

Jarno Akkanen

Järjestelmäasiantuntija

+358 40 180 7211
jarno.akkanen@evertech.fi